STERITECH

logo Steritech

 

STERITECH SA - światowy lider innowacji w zakresie technik do konserwacji produktów spożywczych i farmaceutycznych. Projektant, producent i integrator automatycznych i inteligentnych rozwiązań do sterylizacji i pasteryzacji w branży rolno-spożywczej lub systemach pakowania. Do dyspozycji Klientów są inżynierowie i eksperci z bogatym doświadczeniem w dziedzinach: wymiany ciepła, hydrauliki, pneumatyki, automatyki, obróbki metali, elektro-mechaniki i informatyki przemysłowej, a także marketingu, handlu i usług posprzedażowych.

Steritech oferuje rozwiązania techniczne uwzględniające ochronę środowiska, mające na celu znaczne oszczędności ("...zastąpienie dotychczasowych urządzeń innowacyjnymi urządzeniami Steritech: autoklawami lub systemami ciągłymi dla sterylizacji lub pasteryzacji z ciśnieniem zwrotnym, przynosi oszczędności dziesiątek, a nawet setek tysięcy euro każdego roku.")

Eko-Innovation: jest inicjatywą Wspólnoty Europejskiej, która mieści się w programie na rzecz konkurencyjności i innowacji (CIP). Program ten przeznaczony jest dla firm, które opracowały innowacyjne środowiska produktów, usług, procesów lub praktyki, już sprawdzonych, ale jeszcze nierynkowych z powodu ryzyka resztkowego.
Dzięki projektowi Sterilis, który doprowadził do zbudowania SerialTower, STERITECH jest jedynym producentem autoklawów i systemów ciągłych na świecie, który został wybrany i nagrodzony przez Eco-Innovation.

Oferta:

AUTOKLAWY PAROWO-POWIETRZNE VAP'R

AUTOKLAWY WODNO-PAROWE VAP'O

PowerCool'R - TUNEL CHŁODZĄCY

SerialTower - DO OPAKOWAŃ ELASTYCZNYCH

CHP i CHS - SYSTEMY HYDROSTATYCZNE

 

Menedżer Produktu

KAROL ŁAPIŃSKI

+48 503 650 121

baKF3zZMHnSLs62OrruiS"pHSqG2Vc

 


Warning: array_search() expects parameter 2 to be array, null given in /accounts/hert/public_html/hert.pl/cms/outputs/output1/output.php on line 123