Kariera

Nie boisz się wyzwań?

Dążysz wytrwale do postawionych sobie celów i szukasz interesującego miejsca pracy, gdzie zdobędziesz wyjątkowe doświadczenie jako specjalista B2B branży spożywczej?

Chciałbyś pracować w branży spożywczej, w której wiedzę i doświadczenie zdobywa się wprawdzie wolno, ale jest ono bardzo cenne?

Jeżeli tak, to praca w naszej firmie będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

HERT od lat jest liderem wśród dostawców nowoczesnych technologii spożywczych w Polsce. Współpracujemy z największymi firmami w tej branży w Europie i na świecie. Jeżeli odnajdziesz siebie w tej branży to masz szansę na pracę w tej dziedzinie przez wiele lat, gdyż dla nas i naszych klientów najważniejsze jest Twoje doświadczenie, które posiadasz i te, które dopiero zdobędziesz.

Branża spożywcza to nie tylko piekarnie i cukiernie, które są naszym głównym klientem. Nasza działalność handlowa obejmuje różne rynki i branże związane z produkcją spożywczą, od rzemiosła do przemysłu.

Jeżeli jesteś zdecydowany poświęcić się jednej firmie i jednej branży w okresie dłuższym niż 5 lat – to nasza firma jest właśnie tym miejscem – gdzie warto złożyć swoją aplikację. Ciągle poszukujemy zdolnych, ambitnych osób, które wniosą do naszej organizacji swoje nowatorskie pomysły i pomogą nam dalej budować naszą przewagę konkurencyjną.

Zapraszamy do składania aplikacji na adres e-mail  baeAQns9LDmLp6cOwb . Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Działu Sprzedaży po technologii żywności

Idealnym Kandydatem dla nas będzie osoba:

•     wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane technologia żywności lub pokrewne),
•    znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
•    prawo jazdy kat. B,
•    dyspozycyjność,
•    komunikatywność, zorientowanie na klienta, zaangażowanie,
•    bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność.

Główne zadania, jakie stawiamy przed Kandydatem:

•    obsługa klientów w całym procesie sprzedaży ( wysyłka towaru, dostawa, montaż),
•    obsługa posprzedażowa klientów krajowych,
•    aktualizacja oferty produktowej na stronie internetowej,
•    wsparcie działu sprzedaży.

 W zamian za zaangażowanie i wyniki oferujemy:

•    pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowych kontaktach,
•    umowa o pracę,
•    przyjazną atmosferę,
•    niezbędne narzędzia pracy,
•    szkolenia techniczne,

•    pyszną kawę !

Zgłoszenia: iaKFSzJ2GT8Gr6YUwXKcOVVTW8e23EnW0c / 512 027 300

      Jeśli nie jesteś zwolennikiem korporacji to u nas poczujesz się jak ryba w wodzie.

Warning: array_search() expects parameter 2 to be array, null given in /accounts/hert/public_html/hert.pl/cms/outputs/output1/output.php on line 123