Hert Sklepy na Retail Show

Targi: Retail Show 2014 

Termin: 19-20 listopada 2014, od godz. 9:00 - 17:00
Miejsce: Warszawskie Centrum EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Hert Perfect Store 2014

PIEKARNICTWO w Perfect Store - realizacja przez Hert Sklepy

Coroczna, największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce - Targach Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow.

Podczas dwudniowych targów zaprezentowana jest oferta około 200 firm z Polski i ze świata z zakresu m.in. projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, towarów FMCG.

Hert z ofertą działu Hert Sklepy jest obecny na stoisku nr B09. ( Plan stoisk )

Na targach po raz kolejny zbudowano modelowy sklep The Perfect Store, w którym można podejrzeć trendy projektowania i porównać najnowsze urządzenia i wyposażenie dla handlu. Hert Sklepy są organizatorem jego fragmentu PIEKARNICTWO:

plan sklep modelowy retail show 2014 hert sklepy

Dział Hert Sklepy oferuje kompleksowe usługi dla piekarni, cukierni i ciastkarni, które planują rozbudować sieć własnych punktów sprzedaży lub odświeżyć wizerunek już istniejącej. Zapewnia również kompleksowe wsparcie ekspertów z różnych dziedzin: od doradztwa w zakresie wyboru lokalizacji i wyposażenia sklepu, poprzez projekty aranżacji wnętrz i identyfikacji graficznej, systemy wsparcia sprzedaży, kończąc na wdrożeniu. Usługi obejmują nadzór autorski na wszystkich etapach projektu. Hert Sklepy dla każdego zlecenia opracowują dedykowaną strategię i czuwają nad jej wdrożeniem. Wszystko w ramach jednego zespołu dobranego w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. 

Targom towarzyszy dwudniowa konferencja Retail Congress, warsztaty i prezentacje w Retail Innovations Theatre oraz konkurs Innowacje Handlu - oficjalne wręczenie nagród odbywa się podczas RetailShow Afterparty. Wydarzenia towarzyszące są świetną okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji na rynku retail.

Informacja nt. udziału Hert Sklepy w targach Retail Show 2014: Piotr Wiśniewski, tel.: +48 608 588 994, mail: AG0ySHYM6TCLvMwTn5LcTRTN9GL3TNi3


Warning: array_search() expects parameter 2 to be array, null given in /accounts/hert/public_html/hert.pl/cms/outputs/output1/output.php on line 123