Expo Sweet 2019.02.17-20

Zapraszamy na nasze stoisko nr 21 HERT + nr 6 PGD w hali 3

(EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie),

w dniach 17-20 lutego 2019; w godz.: 10-18, z wyjątkiem ostatniego dnia - tylko do 16:00.

Na naszych stoiskach znajdzie się szeroka oferta dla producentów lodów: maszyny, urządzenia, witryny, surowce, narzędzia oraz wyposażenie i aranżacja lodziarni. Wszystko starannie wyselekcjonowane i dopasowane na rynek polski.
Zamówić będzie można również wysokiej jakości, doskonałą i polecaną przez nas kawę z palarni Pello Coffee oraz herbatę marki Basilur.

Nie zabraknie również maszyn niezbędnych w zakładach cukierniczych: nadziewarki, dozowniki, formierki, smażalniki, piece, ubijaczki, miksery, kociołki, krajalnice, do natłuszczania form, do ubijania śmietany a także do utrzymywania w czystości sprzętu produkcyjnego (zmywarki kapturowe, rotacyjne a także dedykowane środki chemiczne).

Tradycyjnie można będzie zrobić zakupy w sklepie HERT Akcesoriów.

Nasi technolodzy przedstawią propozycje słodkich przekąsek, które można produkować "na żywo" w cukierni.

Zapraszamy codziennie około godz. 13:00 na pokaz produkcji ciasteczek czekoladowych z nadzieniem pomarańczowym "Xoco Amori" przy wykorzystaniu maszyny Rheon KN551.

Przez wszystkie dni targowe będziemy również gotować w kociołku Firex kremy, karmel, frużeliny i powidła.

Serdecznie zapraszamy, gwarantujemy, że będzie ciekawie.Warning: array_search() expects parameter 2 to be array, null given in /accounts/hert/public_html/hert.pl/cms/outputs/output1/output.php on line 123