Bakepol 2013.09.7-10, Lublin

Targi zakończone.

Galeria 1 >>>

Galeria 2 >>> 

Galeria 3 >>>

Nasze stoiska można było znaleźć w pawilonie C nr 10 (piekarnia i cukiernia, krojenie i pakowanie, akcesoria i supermarket) oraz w pawilonie A nr 1 (Przestrzeń Specjalna Sklepy - Aranżacja, wyposażenie, zarządzanie siecią zorganizowana wspólnie z MTP Sp. z o.o.).

Zaprezentowaliśmy dostosowane dla polskiej branży maszyny najwyższej jakości, najnowocześniejsze koncepcje i rozwiązania przeznaczone zarówno dla części produkcyjnej, jak również dla części sprzedażowej, z którą ma kontakt klient piekarni czy cukierni.

Pawilon C Program pokazów.     Plan stoiska.

Targi to nie teoria! Jak zawsze nasze stoiska wyróżniały się pokazami na żywo, degustacjami, działającą piekarnią i cukiernią. Staramy się pokazać funkcjonalność i użyteczność produkcyjną urządzeń, które mamy w sprzedaży. Na naszym stoisku mieszaliśmy, dzieliliśmy, formowaliśmy, dozowaliśmy, wypiekaliśmy, smażyliśmy, kroiliśmy, dekorowaliśmy. Przed zakupem urządzenia warto najpierw zobaczyć jak pracują urządzenia piekarnicze i cukiernicze. Na targach było to możliwe w jednym miejscu w jednym czasie. Oczywiście po targach jest to również możliwe choćby w naszej wzorcowej piekarni w Warszawie, ale na nieco mniejszą skalę i nie wszystkie urządzenia. Niektóre urządzenia na targach zostały sprzedane, niektóre dostawcy udostępnili tylko na targi. Aby teraz je zobaczyć niezbędna jest podróż do centrum pokazów dostawcy lub zakładów gdzie takie urządzenia już pracują. Dlatego zawsze warto przyjść na targi (Bakepol, Polagra-Tech, Expo Sweet), na nasze stoiska. 

 Na targach można było skorzystać ze specjalnych promocji, np.:

przy zakupie chłodniogarowni kasty gratis,

Więcej za mniej - czyli przy zakupie drugiej maszyny z działu Sweet&Clean 20% wartości pierwszej maszyny zostanie odjęte od ceny drugiej maszyny,

przy zakupie urządzeń pakujących roczny zapas klipsów gratis,

nadziewarka Edhard bez wad - bez VAT.

Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na absolutną nowość, hit z ostatniej chwili. Dotychczas wyprodukowano tylko 7 sztuk tego urządzenia:

krajalnica trakowa GS 60 GHD Hartmann. Wydajność 5.000 szt./h. Z łatwością radzi sobie z krojeniem trudnych produktów takich jak chleby z suszonymi śliwkami, owocami, ziarnami, itp. Wyższa jakość i wydajność urządzenia w cenie innych krajalnic.

Supermarket Akcesoriów - Ponad 1.000 produktów wyposażenia, które można było kupić w bardzo atrakcyjnych cenach (i wiele z nich zostało kupionych). W tym roku supermaket zajmował prawie 80 m 2 powierzchni.

Pawilon A Program pokazów i wykładów.      Plan stoiska.

Dla tych, którzy zastanawiają się nad założeniem sklepu firmowego, jego przebudową, zmianą design-u, rozwinięciem sieci sprzedaży przedstawiliśmy nasz koncept dotyczący sklepów od wyboru lokalizacji, przez dobór wyposażenia, projekt i aranżację wnętrza, aż po systemy sprzedaży i zarządzania siecią oraz koncepcję Croust'wich, czyli jak rozszerzyć asortyment i zwiększyć zyski przez szybką sprzedaż świeżych kanapek.

KONKURS - WYGRAJ MIKSER lub ROWER 

W trakcie trwania targów zorganizowaliśmy konkurs, w którym można było wygrać Mixer Bear 5 l Teddy lub rower Giant. Wystarczyło przyjść na nasze stoisko, wypełnić ankietę, wymyślić hasło reklamowe i wrzucić ankietę do urny. Więcej >>>

Nasi zwycięzcy:

Dariusz Zając z piekarni w Domanicach - mikser Dariusz Zając

Marek Lędzion z PSS Społem Radzyń Podlaski - mikser  Marek Ledzion

Katarzyna Żurańska z firmy Bizon w Warszawie - mikser 

Waldemar Regulski ze Spółdzielni Piekarsko-Ciastkarskiej w Warszawie - rower Waldemar Regulski

Gratulujemy!

 


Warning: array_search() expects parameter 2 to be array, null given in /accounts/hert/public_html/hert.pl/cms/outputs/output1/output.php on line 123